Районна газета

КРОЛЕВЕЦЬКИЙ РАЙОН СЕРЕД ЛІДЕРІВ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ, З ЯКИМИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ГРОМАДЯНИ ДО ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ НА МІСЦЯХ

   Юрій Чмирь назвав роботу зі зверненнями громадян ключовим завданням керівників на місцях 
   «Діалог з країною» за участі Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА став прикладом відкритості влади. Ми маємо продовжувати застосовувати на місцях той підхід до вирішення проблем громади, який продемонстрував Глава держави. Вимагаю, щоб усі звернення від людей знаходилися на особистому контролі голів райдержадміністрацій та міських голів», – підкреслив Юрій Чмирь.
   Зі слів керівника сектору роботи зі зверненням громадян облдержадміністрації Наталії Лебідь, за результатами розгляду звернень громадян та вирішення їх проблем лідирують міста Лебедин та Охтирка, а також Роменський, Кролевецький і Краснопільський райони.
    Очільник області попередив про персональну відповідальність посадових осіб та доручив якомога частіше проводити прийоми громадян. «Повторне звернення від людей буде автоматично означати кадрові зміни. Я проаналізував основний відсоток скарг і можу сказати, що більшість побутових проблем абсолютно реально вирішити. Головне – бажання», – зауважив Юрій Чмирь.
***
Детальна інформація на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області www.sm.gov.ua