Районна газета

ЗАБЕЗПЕЧЕНО СВОЄЧАСНЕ ПРОВЕДЕННЯ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ЗАХОДІВ НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

   Голова районної державної адміністрації Олег Шприндель відвідав Грузчанське лісництво ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство», де, саме, здійснюються роботи з побудови лісових доріг із твердим покриттям.
   Як поінформував, під час зустрічі, головний лісничий підприємства Микола Дмух : «До кінця 2013 року плануємо побудувати 3,8 кілометрів доріг ІІ категорії, з твердим покриттям для лісогосподарського призначення по Грузчанському та Хрещатинському лісництвах й 2,3 кілометра – земляного покриття підготовити до закладання твердого шару у 2014 році».
   За його словами, ці роботи сприятимуть своєчасному проведенню лісогосподарських заходів, таких як: охорона лісів від самовільних вирубів, посадку та догляд за лісовими культурами, прискорить реагування на виникнення пожежі й інше.
   «Дана робота значно покращить можливості освоєння наявного лісосічного фонду держлісгоспу. Також, побудована дорога з твердим покриттям в Грузчанському лісництві, спрощує громаді села Дубовичі вихід до залізничної станції «Брюловецький», що, в якійсь мірі, вирішує транспортне сполучення між населеним пунктом та іншими містами, зокрема й столицею - Києвом», - підкреслив керівник району.