Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ СТАРТУВАВ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

У Кролевецькій районній державній адміністрації  відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглядалось питання  про початок опалювального сезону 2018-2019 років.

Було заслухано Станіслава ЖОЛОБКА - начальника відділу освіти районної державної адміністрації, Сергія та Людмилу ПОБИВАЙЛО  - головних лікарів Кролевецької центральної районної лікарні та комунальної установи „Кролевецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, які доповіли про низький температурний режим в підпорядкованих закладах, що не відповідає вимогам санітарних норм.

За результатами обговорення комісія вирішила: головним лікарям Кролевецької центральної районної лікарні та комунальної установи „Кролевецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, керівникам соціально-медичних установ, навчальних закладів із цілодобовим перебуванням дітей розпочати опалювальний сезон з 09 жовтня 2018 року.

Рекомендувати міському голові, керівникам підприємств, установ та організацій розпочати опалювальний сезон 2018-2019 років, якщо температура у приміщеннях не відповідає вимогам санітарних норм.

Також на комісії керівники філії „Кролевецький РЕМ”, КП  „Акватермо”, служби експлуатації систем газопостачання Управління експлуатації ПАТ „Сумигаз” доповіли про те, що теплоенергетика району готова розпочати опалювальний сезон.

«Будемо сподіватися, що опалювальний сезон 2018- 2019 років  у нас пройде без збоїв, людям комфортно лікуватиметься, працюватиметься і діти наші в садках і школах будуть у теплі й добрі», - резюмував голова комісії, очільник Кролевеччини Олег КУЧЕРЯВИЙ.