Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ПЕНСІЇ ВИПЛАЧУЮТЬСЯ ВЧАСНО

   «Робота управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі спрямована на реалізацію Програми економічних реформ “Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” у частині запровадження заходів ІІ етапу системи пенсійного страхування, соціальних ініціатив Президента, а також інших законодавчих актів України, покликаних покращити пенсійне забезпечення громадян», - наголосила начальник управління Пенсійного фонду України в Кролевецькому районі Наталія Срібранець.
   За її інформацією, станом на 1 серпня 2013 року в управлінні на обліку знаходилось 2059 платників, з них юридичних осіб – 526 або 25,5 %, приватних підприємців та самозайнятих осіб – 1533 або 74,5%, сплата внесків яких на 31,7% забезпечує пенсійні виплати мешканцям району. Інша частина надходить від перерозподілу коштів з Пенсійного фонду України та Державного бюджету.
   Фінансування пенсій та грошових допомог у районі здійснюється через підприємство поштового зв’язку та чотири банківські установи відповідно до графіків виплати з 4-го по 25-е число кожного місяця.
   Зарахування пенсій на вкладні рахунки в банківських установах та виплата пенсії листоношами району відбувається вчасно .
   За липень профінансовано пенсій та грошових допомог 12734 громадянам на загальну суму 16,2 млн.грн. Сьогодні проводяться пенсійні виплати за серпень поточного року.