Районна газета

«КРОЛЕВЕЧЧИНА ПИШАЄТЬСЯ ЮНИМИ ОБДАРУВАННЯМИ»

На цьому наголосив голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег КУЧЕРЯВИЙ на традиційній зустрічі  з призерами олімпіад з базових дисциплін та мовно-літературних конкурсів у 2018-2019 навчальному році «Крок до зірок!»,  вихованцями сільських шкіл та їх наставниками.

У переповненому залі засідань Кролевецької районної ради 10 січня зібрались не лише винуватці торжества, а й ті, хто підготував обдарованих учнів до олімпіад та конкурсів, батьки.

У ІІ  етапі Всеукраїнських олімпіад 43 учні вибороли 58 призових місць, 6 вихованців краю – призери ІІ  етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка та 23 - стали призерами ІІ  етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

Юну еліту Кролевеччини щиро вітали очільник району Олег КУЧЕРЯВИЙ, заступник голови Кролевецької районної ради Юрій ЦИКАЛ та начальник відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації Станіслав ЖОЛОБКО.

 Керівництво району вручило грамоти та подяки всім тим, ким пишається Кролевеччина - обдарованим учням та талановитим педагогам. А на згадку про зустріч фото.

Нових успіхів вам, нових звершень й нових визнань. Гордимося вами, юна еліта Кролевеччини!