Районна газета

ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВЕСНЯНОГО ПАВОДКУ НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

12 березня 2019 року відбулася робоча нарада при заступнику голови Кролевецької районної державної адміністрації Сергія КУРОЧКИ за участю представників влади, Геннадія ТРЕТЯКА - виконуючого обов’язки начальника Кролевецького МУВГ та  Інни СКИПОЧКИ - головного фахівця з використання водних ресурсів Кролевецького МУВГ.

 В ході наради обговорювались  питання, які стосуються підготовки  до проходження весняного паводку, уточнено наявність аварійного запасу та справність інженерної техніки, аварійних бригад, які можливо задіяти при виникненні надзвичайної ситуації, пов’язаної з шкідливою дією води.

Було  прийнято спільне рішення про інформування голів сільських рад та сільгоспвиробників Кролевецького району щодо кримінальної відповідальності за спалювання сухої рослинності.

«Весняний паводок може призвести до  непередбачуваних наслідків. Період весняної повені особливо небезпечний для тих, хто живе неподалік річки чи водойми, рибалок. В цей час дуже небезпечно ходити по кризі. Перебуваючи на водоймах, багато хто забуває про небезпеку. Тому закликаю всіх бути  максимально уважними, не залишати без нагляду дітей, не рибалити на крихкому льоді. Пам’ятайте: дотримуючись  заходів безпеки, Ви збережете життя »,- застеріг Сергій КУРОЧКА.