Районна газета

НА СУМЩИНІ ЛЮДИ ІЗ ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ МАЮТЬ ЗМОГУ ПРАЦЕВЛАШТУВАТИСЯ

У цьому дружина Президента України Марина ПОРОШЕНКО переконалась, відвідавши Сумське виробниче підприємство «Стиль» Українського товариства глухих

Спілкуючись із журналістами, Марина Порошенко зазначила, що це підприємство має змогу працевлаштовувати людей із особливими потребами. Тож вихованці інклюзивних центрів – випускники шкіл і закладів профтехосвіти можуть працювати тут.

Як повідомила директор підприємства Людмила ЯКОВЧУК, наразі там працює 121 особа, 65 з яких – люди з інвалідністю, в тому числі з вадами слуху.

«Ми шиємо одяг для наших військових – Міністерства оборони України, Нацгвардії, Нацполіції. Можна сказати, що ми одягаємо наших захисників, – розповіла вона.  – За останні чотири роки ми бачимо, що форма військових змінюється, вона наближена до стандартів НАТО. Якість одягу дуже ретельно перевіряється замовником».

За словами Людмили Яковчук, за місяць в середньому підприємство шиє чотири тисячі камуфльованих курток. За рік – 53 тисячі штук.

Перша леді оглянула виробничі потужності швейної фабрики, поговорила  з працівниками.

«Мені знайома ваша нелегка робота, я теж вмію шити, навіть маю шостий розряд, – сказала Марина Порошенко. – Дякую вам за те, що ви шиєте одяг для наших військових, захисників України».