Районна газета

БЛАГОУСТРІЙ КРОЛЕВЕЧЧИНИ ПЕРЕДОВСІМ

У Кролевецькій районній державній адміністрації за участі представників органів місцевого самоврядування Кролевеччини відбулося засідання постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, затвердженої розпорядженням голови Кролевецької районної державної адміністрації від 30.08.2018 № 980-ОД.

Було заслухано начальника Кролевецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Василя БОРИСЕНКА, котрий проінформував про те, що в районі створено 21 худобо могильник та 5 біотермічних ям, які потрібно  використовувати для захоронення загиблих тварин.

Заступник голови районної державної адміністрації Сергій КУРОЧКА сказав, що в кожній сільській раді Кролевецького району, а це 21 місце, створено паспортизовані місця видалення відходів, проте на жаль не всі мешканці Кролевецького району дотримуються правил благоустрою, та не вивозять сміття у визначені місця. Також зауважив, що під час проведення благоустрою підвідомчих територій головам сільських рад необхідно провести рекультивацію місць видалення відходів.

«Наразі ці питання  перебувають на особливому контролі в районній державній адміністрації,адже це благоустрій населених пунктів та наша екологія»,- резюмував Сергій КУРОЧКА.