Районна газета

КУБОК ПЕРЕМОГИ У ЯРОСЛАВЕЦЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ

9 травня 2019 року у с. Дубовичі відбувся традиційний Кубок району з футболу, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У цьогорічному розіграші Кубку взяли участь футбольні команди з с.Тулиголове, с.Ярославець, с.Дубовичі і міська - «Ветеран». За жеребом команди утворили дві півфінальні пари, а уже потім переможці півфіналів боролися за звання володаря Кубку.

У першій парі зустрілися команди ФК«Ветеран» та ФК «Ярославець». Цього року спортсмени з Ярославця за підтримки сільської ради мають бажання взяти участь у першості району з футболу, а тому і не дивно розглядали участь у Кубку, як репетицію перед цими змаганнями. Укомплектувавшись вправними футболістами із сусіднього Тулиголове, Кролевця і Глухова, ярославецькі футболісти досить легко впоралися з «Ветераном», перемігши кролевчан з рахунком 2 : 0.

У другій парі зустрілися господарі турніру дубов’яни і футболісти с. Тулиголове. Тулиголовчанам, ослабленим переходом значної кількості гравців до ФК «Ярославець» та появою у складі молодих, ще недосвідчених гравців, було дуже складно протистояти господарям змагань.Тож недарма матч завершився впевненою перемогою ФК «Діброва» з рахунком 5 : 1. У грі ж за третє місце, гравцям ФК «Тулиголовець» все ж вдалося здолати своїх суперників з Кролевця і здобути перемогу з рахунком 1 : 0.

Фінальна гра принесла велике задоволення вболівальникам, які незважаючи на дощову погоду від  самого ранку всіляко підтримували своїх улюбленців. Гострі моменти почергово виникали то у одних, то у інших воріт, проте більш вправнішими  виявились хлопці з Ярославця, які на 9 хвилині зустрічі повели у рахунку. Господарі кинули усі сили, щоб зрівняти рахунок і на останній хвилині зустрічі вони отримали чудовий шанс це зробити - у ворота ярославців був призначений пенальті, але реалізувати його вони не змогли.

Тож вперше за останні роки Кубок Перемоги їде у Ярославець. Сподіваємося, що це не остання перемога хлопців з Ярославця, і вони зможуть створити конкуренцію на футбольних полях району більш іменитим та досвідченішим суперникам.