Районна газета

CУМЩИНА ПОГЛИБЛЮЄ МІЖНАРОДНІ БІЗНЕС-КОНТАКТИ

21 травня у ВЦ «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати  відбудеться Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge-2019»

Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge» проводиться з 2004 року за підтримки облдержадміністрації. Його метою є створення базису для інтенсивного розвитку міжнародних торговельно-економічних відносин, пошуку інвесторів, ознайомлення з економічним та інвестиційним потенціалом регіону.

Захід включає низку дискусійних панелей щодо актуальних питань торгівлі з Україною. Щорічно в роботі форуму беруть участь представники підприємств, влади, наукових кіл України та інших держав.

Свою участь у цьогорічному форумі вже підтвердили Радник Посольства Киргизької Республіки в Україні Меерімбек АПИШОВ, представники Посольства Республіки Казахстан в Україні, Почесний консул Словацької Республіки в Харкові Віктор ПОПОВ, представник Торгового дому «Україна-Нігерія» Сергій СВИСТІЛЬ, Голова правління Українського агентства кластерного розвитку «CLUST.UA» Михайло КРІКУНОВ, виконавчий директор кластеру легкої промисловості та дизайну у м. Харків Олег ЄГОРОВ та інші. Запрошені бізнес-делегації Словацької Республіки та Республіки Казахстан.

Більше інформації про захід – за посиланням: http://cci.sumy.ua/