ПЕРЕМОГА У ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ «ШКІЛЬНОЇ ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ»

14 травня 2019 року у місті Суми відбулися фінальні змагання обласного етапу чемпіонату України з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна волейбольна ліга України».

Одним із фіналістів цих змагань була команда  Алтинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів сформована із юнаків 2005 року народження. Це право команда виборола у напруженій боротьбі на зональних змаганнях, які відбулися 26 квітня 2019 року у м. Глухові.

Здавалося нашим хлопцям буде складно протистояти одноліткам із більш волейбольних міст Суми і Шостки, але все виявилося зовсім не так. Наші школярі, під керівництвом свого викладача фізичної культури Співака Є.В., змогли впоратися зі своїм хвилюванням і досить несподівано та впевнено переграли шосткинців з рахунком 2 : 0. Вирішальним став поєдинок із однолітками обласного центру, але і у цій грі майстернішими були хлопці з Алтинівки, які переграли сумчан з рахунком 2 : 0.

Таким чином, отримавши дві перемоги, наші школярі стали переможцями обласного етапу чемпіонату України з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Шкільна волейбольна ліга України» у молодшій віковій групі і будуть представляти область на всеукраїнських змаганнях.

Це значний успіх шкільного волейболу у нашому районі, тож бажаємо нашим хлопцям подальшого росту їхньої майстерності під керівництвом свого викладача та успішних стартів на теренах України.