Районна газета

ВСІ ОРГАНИ ВЛАДИ В ОБЛАСТІ МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ НА СПІЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ, – ІВАН БОРШОШ

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації під час відеоселекторної наради з питань проведення весняного призову громадян України на строкову військову службу

За словами Івана Боршоша, на сьогодні Сумська область виконала на 63% завдання з призову на строкову військову службу. Успішно весняний призов проводять Сумський та Роменський райони, де планові завдання вже виконані на 100%. Також у Білопільському районі завдання з призову виконано на 81%, а в Шосткинському районі – 86%. В інших районах та містах області ситуація гірша: м. Охтирка – 52%, м. Конотоп – 49%, м. Глухів – 40%, Глухівський район – 56%, Конотопський район – 48%, Середино-Будський район – 44%, Недригайлівський район – 38%, Охтирський район – 32%.

Начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Віталій ТИМОШЕНКО вказав на основні причини, що впливають на результати проведення призову в області. Зокрема це незадовільне оповіщення призовників, неналежно організовані заходи з вручення повісток та низький рівень відпрацювання іменних повідомлень (розшук призовників).

Звертаючись до учасників відеоселекторної наради, заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош зазначив, що час на виправлення ситуації з проведення весняного призову ще є, але за умови, що всі будуть працювати належним чином, спільно в одній команді.

«Попередні призови Сумська область завжди виконувала на 100%. Тому, і цей призов ми повинні виконати в повному обсязі», – наголосив Іван Боршош.