Районна газета

ЗУСТРІЧ ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ

Кролевецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей Кролевецької райдержадміністрації  за участю представника відділу освіти управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Кролевецької міської ради  проведено зустріч прийомних батьків.

Обговорювалися досягнення та проблемні питання, які виникають у процесі виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та разом з представниками суб’єктів соціальної роботи знаходили конструктивні шляхи їх вирішення.

Усі учасники долучилися до розв’язання проблемних ситуацій, відкрито висловлювали свою думку та із зацікавленням сприймали отриману інформацію.

«Кожна сім’я виконує важливу місію, а саме, виховує, підтримує та вкладає часточку своєї душі у дітей, які увійшли в їхні родини, а ще батьки популяризують таку форму сімейного влаштування , як прийомна сім’я , за що ми їм дуже вдячні» - зазначила директор центру Наталія КУЗЮРА.

Приклад цих людей – це приклад людей щирої душі, в яких особливе відчуття на людську доброту.

Якщо ви хочете прийняти дитину у родину та створити прийомну сім’ю, звертайтеся до   Кролевецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м.Кролевець, вул.Європейська,15, тел.9-75-94