Районна газета

КРОЛЕВЕЧЧИНА ГОТОВА ДО РОБОТИ В РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ В ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД

30 травня в Кролевецькій районній державній адміністрації при заступнику голови Кролевецької районної державної адміністрації Сергія КУРОЧКИ відбулася нарада з питання вжиття заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій,пов’язаних з виникненням пожеж у пожежонебезпечний період на території м.Кролевець та Кролевецького району.

У нараді взяли участь т.в.о. начальника Кролевецького районного сектору управління ДСНС України в Сумській області Геннадій ЗИМА, заступник начальника сектору превенції Кролевецького відділення поліції Олександр ЯСКЕВИЧ та представники держлісгоспу, агролісгоспу, Кролевецького міжрайонного управління водного господарства, посадовці району.

Т.в.о. начальника Кролевецького районного сектору управління ДСНС України в Сумській області Геннадій ЗИМА доповів, що сили та засоби сектору знаходяться на підсиленому режимі чергування, в повному обсязі забезпечені паливно-мастильними матеріалами та при виникненні надзвичайних подій готові негайно реагувати.

Представники лісомисливських підприємств Кролевеччини проінформували, що на сьогодні проведено догляд за 477 км меліоризованих протипожежних смуг та 90 км облаштовано нових. Добровільні пожежні команди знаходяться на цілодобовому чергуванні, пожежна техніка в справному стані й забезпечена паливом.

Підводячи підсумки, заступник голови районної державної адміністрації Сергій КУРОЧКА зазначив, що наразі сили та засоби району готові до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виникненням пожеж. До того ж для ліквідації їх в районі створено матеріальний резерв паливно-мастильних матеріалів.