Районна газета

СУМЩИНА УВІЙШЛА ДО П’ЯТІРКИ ЛІДЕРІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» 2019

Акція проходила з 1 по 30 квітня 2019 року. За цей часСумська область зібрала майже 501 тисячу гривень

Цьогорічна акція проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!» томузібрані кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для діагностики коливань артеріального тиску та спостереження за станом пацієнтів під час лікування в стаціонарі Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, зокрема монітору артеріального тиску «АВРМ-05» (комплект), монітору пацієнта.

Необхідність підтримки саме кардіологічного відділення обласної дитячої лікарні зумовлена тим, що це відділення є основним центром з діагностики та лікуванню кардіоваскулярної патології у дітей, а також відбору пацієнтів на хірургічну корекцію вад серцево-судинної системи та порушень серцевого ритму до кардіохірургічних центрів. У середньому 50 дітей області з вродженими вадами серця оперують щорічно. А кількість працюючих дитячих кардіоревматологів в області обмежена. Вони наразі є лише в містах Суми, Ромни, Конотоп, Охтирка, Шостка.

Довідково: За результатами ХІV всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» зібрано 5 494 449, 24 гривень. Це рекордна сума за всі роки проведення акції, що перевершила минулорічний результат більше ніж на півтора мільйона гривень.

Благодійні акції фонду «Серце до Серця» це найдовші та наймасштабніші акції країни, які за роки свого існування вже встигли оснащити сучасним медичним обладнанням дитячі лікарні більше ніж на 36 мільйонів гривень.

Висловлюємо щиру подяку кожному, хто підтримав акцію. Чотирнадцята акція фінішувала, результати підведені, вже розпочався збір заявок від лікарень на потрібне обладнання, після цих кроків та затвердження лікарською радою буде закуплене обладнання та встановлене у лікарні з традиційним, відкритим звітуванням у кінці року.

 Офіційні підсумки акції «Серце до серця 2019» можна знайти за посиланням https://sercedoserca.com.ua/my-pidvely-pidsumky-tse-rekord/