Районна газета

«НА ВАС – МОЛОДУ ЕЛІТУ НАЦІЇ – МИ ПОКЛАДАЄМО ВЕЛИКІ НАДІЇ»

Такими словами заступник голови облдержадміністрації Олександр МИЛАШ привітав ліцеїстів Х ювілейного випуску Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України

«Сьогодні 101 вихованець залишає стіни Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України, – зазначив посадовець. – Де б ви не навчалися і не працювали, шановні кадети, не забудьте все те, чого вас навчали у цих стінах, гордо несіть звання Сумського кадета і захищайте завжди рідну Сумщину й свою Батьківщину».

У заході, який відбувся на стройовому плацу ліцею, взяли участь  виконуючий обов’язки Голови Державної прикордонної служби України Юрій ГРЕСЬКО, представники влади, духовенства, батьки та громадськість.

Вітаючи випускників та викладацький колектив «Кадетського корпусу» із знаменною подією, Юрій Гресько зазначив: «Нещодавно навчальний заклад увійшов до складу прикордонного відомства, а вже сьогодні ми випускаємо перших ліцеїстів – прикордонників. Сумський прикордонний ліцей – наша гордість та майбутнє, це кузня майбутніх високопрофесійних кадрів для прикордонної служби».

Він також висловив впевненість, що більшість випускників пов’яжуть своє подальше життя із прикордонною службою, вступивши до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Довідково: Це перший випуск прикордонних ліцеїстів «Кадетського корпусу», адже на початку 2019 року Уряд своїм розпорядженням передав навчальний заклад до складу Держприкордонслужби. За попередні 9 випусків з ліцею із 1230 юнаків, які закінчили цей заклад, близько 1170 випускників вступили до вищих навчальних закладів, з них понад 850 – до військових. Більше ніж 400 вихованців ліцею вже стали офіцерами.