Районна газета

ОБ’ЇЗНА ДОРОГА В КРОЛЕВЦІ

За сприяння народного депутата України Ігоря МОЛОТКА в Кролевці проведено поточний середній ремонт автомобільної дороги, загального користування місцевого значення О 190706 «Об’їзна дорога м.Кролевець» (Вільне-Короп) протяжністю 4,208 км.

32,0 млн.гривень дякуючи парламентарію було виділено з Державного бюджету України. Генеральним підрядником виступило ДП «Сумській облавтодор» Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України». В стислі строки працівники ТОВ «Торговий дім «Династія» виконали всі необхідні роботи: було проведено вирівнювання профілю полотна, укладання кілька шарів асфальту, упорядкування узбіччя,з’їздів, розмітку і встановлення знаків.

10 червня народний обранець за участі представників органів влади та місцевого самоврядування, громадськості проінспектував дорогу.

Голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег КУЧЕРЯВИЙ та голова Кролевецької міської ради Олександр БОБРОВИЦЬКИЙ подякували депутату Верховної Ради України Ігорю МОЛОТКУ за конкретні справи для соціально-культурного розвитку кролевецького краю, побажавши йому успіхів в законотворчій діяльності.

«Ця відновлена об’їзна дорога не лише з’єднує місто з промисловим мікрорайоном, а й з’єднує Сумську та Чернігівську області,а ще дає можливість великовантажним автомобілям, минаючи Кролевець , виїжджати на трасу Кіпті-Глухів-Бачівськ»,- зазначив очільник Кролевеччини Олег КУЧЕРЯВИЙ.

Того дня Ігор МОЛОТОК спілкувався з працівниками ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» та Кролевецького КХП, відповів на запитання присутніх.