Районна газета

ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УКРАЇНИ ІГОРЕМ МОЛОТКОМ

10 червня в залі засідань районної ради за участі представників влади та органів місцевого самоврядування, депутатів та громадськості Кролевеччини відбулась зустріч з депутатом Верховної Ради України І.МОЛОТКОМ.

Ігор Федорович детально зупинився на своїй роботі в законодавчому органі нашої держави, саме за його безпосередньої участі було розроблено й прийнято понад 80 законів України, говорив про конкретну допомогу сільським радам Кролевецького району, які входять до виборчого округу № 160. В безпосередньому спілкуванні з сільськими головами народний обранець намітив нові плани виконання робіт в соціально-культурній сфері Кролевеччини.

На спілкуванні вражала його обізнаність з проблемами малих сіл Кролевеччини, парламентарій упродовж всіх років підтримує тісні зв’язки зі своїми виборцями, добре знає, де в якім селі потребує ремонту дах школи, а де необхідно провести якнайшвидше облаштування ФАПу та відремонтувати дорогу.

Голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег КУЧЕРЯВИЙ вже вкотре подякував народного обранця за конкретну допомогу, за небайдужість до життя пересічних жителів краю.

Депутат Верховної Ради України відповів на запитання, дав конкретні відповіді й висловив своє бачення подальшої роботи найвищого законодавчого органу влади України та майбутні парламентські вибори.

«Якщо я берусь, я не можу погано робити. Моя місія - допомагати людям»,- сказав народний депутат, відповідаючи на репліку одного з представників громадськості, що депутат має писати закони, а не лагодити котельні й прокладати дороги.