Районна газета

З НАГОДИ 23 РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ НА СУМЩИНІ ТРАДИЦІЙНО ЛУНАТИМУТЬ СУРМИ УКРАЇНИ

Окрім офіційних заходів на жителів та гостей обласного центру чекає традиційний міжнародний фестиваль духової музики «Сурми України», на якому заграють 14 колективів, а це понад 500 учасників

Заходи до Дня Конституції України в обласному центрі розпочнуться о 8:45 біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, де відбудеться покладання квітів. О 9:00 на Центральному кладовищі вшанують пам'ять загиблих учасників АТО/ООС.

На Майдані Незалежності о 10 годині розпочнеться урочисте святкування Дня Конституції України, зокрема у спільному виконанні оркестрів-учасників фестивалю духової музики прозвучить Гімн України. Відбудеться марш-парад оркестрів по вул. Соборній, покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченка.

Фестиваль духової музики «Сурми України» традиційно розпочнеться напередодні Дня Конституції України – 27 червня. Наступного дня, 28 червня, оркестри виступатимуть на різних майданчиках обласного центру,  традиційно відбудеться концерт духової музики в театрі ім. М.Щепкіна та яскраве шоу на стадіоні «Ювілейному».

Вхід на всі заходи – вільний.

З детальною програмою «Сурми України» можна ознайомитися за посиланням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1092912537570826&set=gm.2277919759124168&type=3&theater&ifg=1