Районна газета

СІЛЬСЬКІ ТЕРИТОРІЇ СУМЩИНИ МАЮТЬ РОЗВИВАТИСЯ ЗА ВСІМА НАПРЯМКАМИ

Про це наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час засідання робочої групи щодо розробки проекту змін до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій на період до 2020 року

За словами керівника апарату облдержадміністрації на сьогодні стоїть завдання щодо розробки детального плану дій, за яким будуть розвиватися сільські території. Представники різних галузей життєдіяльності області та структурних підрозділів облдержадміністрації активно обговорювали перспективи і пріоритети розвитку сільських територій.

«На сам перед ми повинні виділити основні критерії розвитку сільських територій: це перш за все питання, пов’язані із соціальною сферою, дорожньою інфраструктурою, питання якості освіти та медицини, захисту екології», – окреслив критерії директор Департаменту агропромислового комплексу Олександр МАСЛАК.

Кожен з присутніх висловив своє бачення розвитку того чи іншого сектору, надав пропозиції, які будуть внесені у проект змін до Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій на період до 2020 року.