ТРІУМФАЛЬНІ ПЕРЕМОГИ ОБТІВЧАН НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ

З 26 по 29 вересня у Румунії в місті Таргу-Жиу проходив чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування.

У складі збірної команди України успішно виступили на цих змаганнях і спортсмени Кролевецького району.

Вихованці талановитого тренера Сергія ЩЕРБАНЯ майстер спорту України Анатолій ПОПОВЧЕНКО та першорозрядник Костянтин ПЕТРЕНКО із с.Обтове у перший день змагань у своїх вікових категоріях вибороли золоті медалі. Другого дня Костянтину ПЕТРЕНКУ вдалося завоювати ще і срібну нагороду.

Виступ спортсменів Кролевеччини на престижних змаганнях став можливий завдяки фінансової підтримки районної влади, депутатського корпусу та спонсорів.

Попереду у відомих  спортсменів старт у Кубку Європи, міжнародних змаганнях «Меморіал Хуберта» з радіоорієнтування, який відбудеться з 03 по 07 жовтня у м.Замосць, Польща.

Пишаємось вами, дорогі наші Анатолій та Костянтин! Успіхів вам, дорогі земляки, нових тріумфальних перемог на світових аренах!