Районна газета

СУМЩИНА ПРЕДСТАВИЛА СВОЮ ПРОДУКЦІЮ НА МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ UITM 2019

З 3 по 5 жовтня в Києві проходила найбільша туристична подія осінньо-зимового сезону – Міжнародний туристичний салон «Україна», це ефективна міжнародна платформа для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та з-за кордону

Щорічно UITM об'єднує сотні компаній-учасників, представників міжнародних та національних туристичних організацій, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та 20 країн. Зазвичай у заході бере участь понад 10 тис. професіоналів туристичного бізнесу, відбуваються зустрічі В2В аудиторії з усіх регіонів України та інших країн.

Відділ промоції та туризму облдержадміністрації цього разу підготував гастрономічний стенд для туристів, які вже планують свій відпочинок в Україні на осінньо-зимовий період. На стенді Сумської області гостей частували цікавими стравами з равликів, чорним сиром, конопляними смаколиками, унікальними винними напоями та разом з цим презентували туристичний потенціал Сумщини.

За словами начальника відділу промоції та туризму облдержадміністрації Юрія ГЛАДЕНКА, Сумська область з кожним роком стає привабливішою для туристів.

«Ми розширили та масштабували фестивальні події, збільшується кількість зелених садиб, туристичні агенції створюють якісні маршрути по Сумській області, підприємці, які мають крафтову продукцію з задоволенням роблять дегустаційні заходи для туристичних груп, – зазначив посадовець. – Гості стенду також відмічають якість промоційної продукції, яка завжди є першою візитівкою для любителів подорожей.