Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ УСПІШНО ПРАЦЮЄ 6 ШКІЛЬНИХ МАРШРУТІВ

«Про організацію та забезпечення підвезення дітей до закладів загальної середньої освіти району» розглядалось на апаратній нараді в Кролевецькій районній державній адміністрації 07 жовтня 2019 року.

З інформацією виступила головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Наталія РУБАН.

Як сказала Н.РУБАН, з метою здійснення належної організації підвезення учнів до закладів загальної середньої освіти Кролевецького району та у зворотному напрямку в 2019-2020 навчальному році, дотримання вимог чинного законодавства щодо безпеки підвезення відділом освіти видано наказ від 21.08.2019 року № 199-ОД «Про організацію підвезення учнів до закладів загальної середньої освіти району в 2019-2020 навчальному році», відповідно до якого організовано підвезення учнів, які проживають на відстані понад 3 км від школи, до місць навчання та у зворотному напрямку шкільними автобусами за кошти районного бюджету. У районі відкрито 6 шкільних маршрутів. Керівниками закладів до яких здійснюється підвезення учнів, розроблено схеми маршрутів та розкладів руху для організації регулярного безоплатного підвезення учнів Наразі стоїть питання погодження паспортів шкільних автобусів Департаментом патрульної поліції Управління патрульної поліції в Сумській області. Створено комісію з обстеження маршрутів руху шкільних автобусів закладів освіти району.

На сьогодні на Кролевеччині охоплено організованим підвезенням до місць навчання (п’яти закладів району із 15) 52 учні, які проживають за межею пішохідної доступності, що становить 100%, зокрема: до Алтинівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів із с.Майорівка підвозиться 12 учнів; до філії ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» - Камінський НВК із с.Морозівка – 5 учнів; до філії ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» - Литвиновицький НВК - 9, із с.Зазірки – 4, с.Воргол – 5; до Спаської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 21, із с.Любитове - 5, с.Лапшине – 16; до Обтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - 5, із с.Погоріловка – 4, Губаровщина -1.

У зв’язку із припиненням діяльності Гречкинського НВК та Білогривського НВК 11 учнів с.Гречкіне та с.Білогриве підвозиться до Грузчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кролевецької міської ради.

До того ж потребують підвезення до роботи 72 вчителів. Відділом освіти райдержадміністрації у цьому навчальному році введено та оплачується 8 ставок водіїв.

Всього цьогоріч на підвезення учнів  та вчителів заплановано 508 854 грн., витрачено 250 129.5 грн. на паливно-мастильні матеріали та 50 318,00 грн. на запчастини.

- Школярі Кролевеччини не повинні мати незручності в організації регулярного безкоштовного перевезення до місць навчання і додому, адже це є складовою частиною виконання чинного законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян на якісну освіту, - резюмував голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег КУЧЕРЯВИЙ.