Районна газета

СЛУЖБА ПРОБАЦІЇ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ

Кролевецький районний сектор філії Державної установи  «Центр пробації» в Сумській області запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, турботливих, ініціативних та оптимістичних волонтерів.

За інформацією начальника районного сектору Олега Пати , взаємодіючи з сектором пробації волонтери допомагають людям, які в силу життєвих обставин, умисно чи з необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпеки та яких засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі. Такі засуджені отримують комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

Кожен  небайдужий та ініціативний волонтер зможе взяти участь шляхом допомоги в зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, проведення виховних бесід, підвищення освітнього рівня, залученні  до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади.

Детальну інформацію можна отримати за адресою: м.Кролевець вул.Європейська, 5, каб. 6, тел.(05453) 9-12-76, 098-915-39-50 електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або на офіційному сайті Кролевецької районної ради http://krolrada.gov.ua

 

Начальник Кролевецького районного сектору філії

Державної установи «Центр пробації» 

в Сумській області                                                                                                     Олег Пата