Районна газета

ДОПОМАГАТИ Й ПІДТРИМУВАТИ ВЕТЕРАНІВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ

13 січня на апаратній нараді в Кролевецькій районній державній адміністрації виступив голова громадської організації «Кролевецька районна організація ветеранів України» Віктор ДІСКОВСЬКИЙ, який проінформував про роботу громадської організації у 2019 році.

Голова однієї з найбільших за чисельністю членів громадських організацій Кролевеччини зазначив, що основною метою ГО є всебічний захист законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів ветеранів війни та праці, дітей війни, людей похилого віку.

На сьогодні в районі працює 37 первинних організацій, з яких 21 - в селах, 16 - в місті. В районі налічується майже 12 тисяч ветеранів праці.

Пріоритетними напрямками у роботі є і залишаються - відстоювання прав та інтересів пенсіонерів, надання їм всебічної допомоги у вирішенні життєвих проблем, формування у молоді поваги до старших поколінь.

В.І.Дісковський говорив про важливість поліпшення умов життя і побуту пенсіонерів, медичне обслуговування, волонтерський рух, функціонування шкільних музеїв та незабуття на Кролевеччині про учасників Другої світової війни, особливо в ювілейний 75-й рік Великої Перемоги, проведення культурно-пізнавальної роботи.

Віктор Іванович детально зупинився на 5 проєктах: (на їх реалізацію у 2019 році було виділено 50 тис.грн. з районного бюджету) «Ми - громадяни України», «Ми - нащадки героїв», «Надання допомоги в житті  учасникам Другої світової війни», «Ми відповідальні за наше майбутнє», «Сприяння реалізації потенціалу членів Кролевецької районної  організації ветеранів  у соціальній взаємодії», фінансування яких у 2019 році відбулось виключно за конкурсною процедурою з урахуванням положень Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті  на фінансову підтримку  ГО ветеранів, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів  України  від 14 лютого 2018 року №156, які успішно реалізовані протягом минулого року.

Очільник ветеранів подякував районній та міській владі за підтримку й всіляку допомогу в роботі, зокрема, проведенню інформаційно-просвітницької роботи, виїздів  фахівців соціальної й медичної сфери в сільську місцевість, тощо.

 «Потрібно й надалі максимально допомагати ветеранській організації, оперативно реагуючи на всі звернення й пропозиції, адже наші ветерани - це шановані люди, які зробили вагомий  внесок в розвиток нашого краю»,- зазначила тимчасово виконуючий обов’язки голови Кролевецької районної державної адміністрації  Валентина ТИЩЕНКО.