Районна газета

ПРИЗЕРИ ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД-ШКОЛЯРІ З КРОЛЕВЕЧЧИНИ

Щороку з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін.

У І етапі олімпіад узяли участь 1062 учні із 12 закладів загальної середньої освіти району.

За підсумками районного етапу, 29 учасників олімпіад визнано переможцями другого етапу Всеукраїнських олімпіад із базових предметів, три з них мали змогу показати свої знання на ІІІ (обласному) етапі.  Результатом наполегливої роботи школярів під керівництвом учителів-наставників за підсумками обласних олімпіад є 2 призові  місця, які здобули учень Дубовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Олег ПРОТИВЕНЬ з трудового навчання (ІІІ), та учениця 11 класу опорного ЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Руслана ЄСИПЕНКО з інформаційних технологій (ІІІ).

Підготували учнів до олімпіади талановиті наставники: вчитель трудового навчання Дубовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Микола Іванович ОЛІЙНИК та вчитель інформатики опорного ЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» В’ячеслав Васильович ЄСИПЕНКО.

Вітаємо, дорогі друзі!

Хай і надалі захопленість школярів науками, їхнє бажання та здатність учитися, фахова майстерність учителів та віра батьків у своїх дітей допомагають досягати перемог у майбутньому.

Щира подяка адміністраціям закладів загальної середньої освіти, учителям, обдарованим дітям та їхнім батькам за високу результативність роботи, підтримку творчої молоді та гідну презентацію Кролевеччини під час Всеукраїнських учнівських олімпіад.