Районна газета

НА СУМЩИНІ ВИДІЛЕНО 28 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА ЗДІЙСНЕННЯ ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЯ І ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ

На черговому засіданні Сумської обласної ради прийнято рішення про виділення  28 мільйонів гривень на здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Зазначені кошти спрямовано для КНП СОР «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З.Й. Красовицького» для придбання необхідного медичного обладнання та індивідуальних засобів захисту

Голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО подякував депутатам за розуміння складної ситуації та відповідальне ставлення до здоров’я та життя жителів Сумщини.

Під час обговорення епідситуації в області депутатами були поставлені питання щодо готовності регіону до протидії поширенню коронавірусної інфекції, забезпеченості медичних закладів, працівників установ охорони здоров’я тестами, засобами захисту тощо.

Відповідаючи на запитання депутатів, голова облдержадміністрації Роман Грищенко повідомив, що область в необхідній кількості забезпечена тест-системами для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Від сьогодні немає необхідності направляти аналізи тестів в лабораторію Києва. Встановлення діагнозу проводиться в Сумах. Більше того, відсьогодні в області не буде жодної лікарні, яка б не була забезпечена експрес-тестами.

Триває забезпечення працівників медичних установ області засобами індивідуального захисту.

Представники Національної полії України, в тому числі і патрульної поліції, забезпечені в повному обсязі засобами індивідуального захисту – сьогодні їм передано 2000 багаторазових медичних масок.