Районна газета

ХХІІ КРОЛЕВЕЦЬКІ РАЙОННІ СПОРТИВНІ ІГРИ ШКОЛЯРІВ РОЗПОЧАЛИСЯ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИМ КРОСОМ

   2 жовтня 2013 року у міському парку відбулися районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік ХХІІ районних спортивних ігор школярів. "У змаганнях взяли участь школярі 17 загальноосвітніх закладів району. Юнаки та дівчата змагались на дистанціях 1 та 3 км у двох вікових групах, командні місця визначались серед міських загальноосвітніх шкіл  І-ІІІ ступенів, сільських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів", - поінформував заступник начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Безверхий.
   Переможці та призери змагань у кожній категорії та віковій групі були нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Кролевецької районної державної адміністрації.
   "Популяризація здорового способу життя є одним із пріоритетів нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України». На Кролевеччині проведення шкільних ігор є традиційними, до яких залучається все більше спортивноорієнтованої молоді і таким чином виконуються пріоритети державної політики, що спрямовані на залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом", - наголосив Микола Безверхий