Районна газета

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НАТАЛІЇ СРІБРАНЕЦЬ ДО ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

 

Шановні жителі Кролевеччини!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України! Це свято Основного Закону України, в якому окреслені ключові права та свободи громадян, територіальний устрій нашої держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України.

24 роки тому цим документом було закладено підвалини для розвитку і зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови нашого суспільства.

Однак, з виникненням стійкого суспільного запиту на зміни у державі, постала необхідність подальшого вдосконалення Основного Закону, адже невідворотність позитивних зрушень має ґрунтуватися на міцній законодавчій базі. Внесення до Конституції України змін, необхідних для завершення другого етапу реформи децентралізації, створить стійке підґрунтя для наступних кроків реформи місцевого самоврядування, а також сприятиме прискоренню реформ у сфері охорони здоров’я, освіти, культури, соціальних послуг, енергоефективності та інших секторах.

Основний Закон України – це важливий фактор консолідації нашого суспільства, збереження в ньому громадянської злагоди, миру й стабільності. Всі ми прагнемо жити в квітучій країні, де кожен має можливість гідно працювати й відпочивати. Тож нехай кожному з нас вистачить витримки, громадянської мужності, сили духу й патріотизму для того, аби розвивати нашу країну.

 

З повагою

 

Голова Кролевецької районної державної адміністрації                                   Наталія СРІБРАНЕЦЬ