Районна газета

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НАТАЛІЇ СРІБРАНЕЦЬ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня – День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою та символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію. А без минулого немає майбутнього.

Славетні традиції українського народу продовжують захисники і патріоти Української держави, які сьогодні відстоюють мир у нашій країні на східних рубежах в зоні проведення ООС. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто відгукнувся на заклик і став на захист України, хто стримує ворожий натиск і береже наш спокій та мир в тилу.

У цей день ми також схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх Героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну. Вічна пам’ять!

Тож бажаю усім мирного неба, незламної волі до перемоги та стійкості, яка допоможе долати будь-які перешкоди! Від усього серця зичу Вам, дорогі захисники, міцного здоров’я, твердої віри в завтрашній день, сили рухатися вперед. Родинного затишку та злагоди у ваших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають вам душу.

 

З повагою

 

Голова Кролевецької районної державної адміністрації                                    Наталія СРІБРАНЕЦЬ