Районна газета

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НАТАЛІЇ СРІБРАНЕЦЬ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь двох річниць початку масових акцій громадського протесту на захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів нашої держави у 2004 та 2013 роках.

Гідність і свобода – це цінності, за які українці боролися протягом віків і готові відстоювати тепер. На їх фундаменті будується сильна самодостатня держава. Незважаючи на глобальні виклики, європейський шлях розвитку України залишається незмінним – влиття в об’єднання європейських держав та курс на вступ до НАТО.

Низько вклоняємось пам’яті Героїв Небесної сотні та всіх, хто пожертвував своїм життям за наше право жити у вільній і незалежній державі, адже їх жертва є неоціненною для України.

Ми завжди пам’ятатимемо громадянську мужність і військову доблесть кількох сотень кролевчан, які в 2014-2015 роках відгукнулися на заклик держави до участі в антитерористичній операції під час шести хвиль мобілізації. Гідність і свобода мають свою ціну – чотири сини Кролевеччини віддали власне життя під час виконання бойових завдань на лінії зіткнення з російськими військами у Донецькій та Луганській областях. І сьогодні, сьомий рік поспіль, десятки наших земляків мужньо боронять рідну землю на Сході України.

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

 

З повагою

 

Голова Кролевецької районної державної адміністрації                                       Наталія СРІБРАНЕЦЬ