Районна газета

У ЧЕРВНІ УРЯД ДОПОМІГ 11284 УКРАЇНСЬКИМ РОДИНАМ УТЕПЛИТИСЯ ДО ЗИМИ

Через Ощадбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк, які реалізують урядову програму з енергоефективності, «теплі кредити» отримано на суму 92,49 мільйона гривень, поінформував Голова Держенергоефективності Сергій САВЧУК

За його словами, 695 сімей отримали допомогу від Уряду у сумі 5,26 мільйона гривень на заміну газових котлів. За кошти держави – 86,6 мільйона гривень – у червні утеплилося до зими 9 513 українських родин. 14 багатоквартирних будинків, об’єднаних в ОСББ, а це 1 076 сімей, скористалися урядовою підтримкою на суму 630 тисяч гривень й належним чином підготувалися до опалювального сезону.

«Механізм співфінансування енергоефективних заходів, закладений в основу Урядової програми з енергоефективності, виправдовує себе. Це співпраця влади та населення, від якої виграють обидві сторони. Уряд надає безповоротну фінансову допомогу на утеплення, а населення, вкладаючи ці кошти в енергозбереження, заощаджує на рахунках за комунальні послуги як мінімум удвічі, створює комфортніші умови проживання та підвищує вартість свого житла», – наголошує Сергій Савчук.

Загалом у 2016 році Урядом України надано 478,55 мільйона гривень безповоротноїфінансової допомогинаселенню на проведення енергоефективних заходів.За час діїурядової програми з енергоефективності її учасниками стали 170 тисяч українців, які залучили понад 2,3 мільярда гривень на утеплення. Загальна сума допомоги за період з жовтня 2014 року до  червня 2016 року складає 782,82 мільйона гривень.

За інформацією Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності