Районна газета

РОЗВИВАЄМО НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ АЛЬТЕРНАТИВНУ ЕНЕРГЕТИКУ

   В останні роки в Кролевецькому районі активно реалізуються стратегічні завдання Президента України щодо розвитку альтернативної енергетики.
   «З метою подальшої реалізації державної політики енергоефективності, забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, скорочення споживання природного газу, нами визначено пріоритетні напрямки роботи - це встановлення додаткових котлів на альтернативних видах палива (торф, відходи деревини) в газових теплогенераторних по закладах бюджетної сфери;  реконструкції теплових мереж та котелень із впровадженням сучасних енергозберігаючих технологій, матеріалів і обладнання; модернізація систем теплозабезпечення, утеплення та ущільнення приміщень, заміна віконних та дверних блоків; заміна застарілих типів джерел освітлення на сучасні енергозберігаючі», - зазначив голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Шприндель.
   У зв’язку з підвищенням цін на природний газ проблеми енергозбереження набувають сьогодні, як ніколи, особливого значення. Районною державною адміністрацією розроблено план заходів щодо скорочення природного газу за рахунок використання місцевих видів палива на підприємствах комунальної енергетики, установ бюджетної сфери та населення району.
   За рахунок коштів місцевих бюджетів виготовлено  сім технічних проектів, п’ять з них на дообладнання твердопаливними котлами газових топкових міських дитячих садків № 5, 6, 7, 11, котельні по  пл. Миру, 6а, котельні центральної районної лікарні по бульвару Шевченка, 57 та 1 проект - заміна застарілих твердопаливних котлів на більш сучасні в школі села Камінь.
   Тож, на Кролевеччині активно розвивається незалежна вітчизняна енергетика. Як і було відмічено у травні 2012 року, під час проведення Сумською обласною державною адміністрацією виставки „Енергозбереження та енергоефективність”, на якій Кролевецькому району було, що презентувати та бути лідером виконання пілотних проектів.