Районна газета

Уточнення державного реєстру виборців

Шановні жителі Кролевеччини!

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок і невідповідностей  потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кролевецької державної адміністрації.

Відділ знаходиться за адресою: м. Кролевець, пл. Миру, 1, Кролевецька районна державна адміністрація, кабінет №14. Відділ працює з 8-00 до 17-15, (в п’ятницю до 16-00).

При зверненні обов'язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЗВІТУВАВ ПРО СВОЮ РОБОТУ ЗА ПІДСУМКАМИ 2014 РОКУ

Про роботу, яка була проведена у 2014 році відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Кролевецької районної державної адміністрації, звітував начальник відділу Андрій КОРНІЄНКО на апаратній нараді при голові райдержадміністрації.

ЗАБЕЗПЕЧУЮЧИ ПОВНОТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ У КРОЛЕВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

Відбулася нарада при керівнику апарату Кролевецької районної державної адміністрації  Олегу Халецькому з питань щодо взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців з виконавчими комітетами сільських рад.

«Одним з головних напрямків нашої діяльності залишається візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Реєстру», - підкреслив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кролевецької районної державної адміністрації Андрій Корнієнко

"ПІДВИЩУЄМО ЯКІСТЬ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ"

Сумщина – в п’ятірці кращих областей за показниками роботи органів Державного реєстру виборців, визначеними Службою розпорядника Державного реєстру виборців ЦВК

Про це повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації Ірина БІЛАН у ході обласного відеосемінару з працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрацій та міських рад.

ПОДЯКОЮ ЦВК НАГОРОДЖЕНИЙ НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РДА АНДРІЙ КОРНІЄНКО

Член ЦВК Олександр Осадчук за сумлінне виконання обов’язків вручив Почесні грамоти та Подяки Центральної виборчої комісії членам виборчих комісій та працівникам відділів ведення реєстрації виборців на місцях.