Районна газета

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Інформація розміщена 20.04.2018 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації

«Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Кролевецького району»

Відповідно до ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Кролевецької районної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території Кролевецького району».

Проект регуляторного акту розроблено відповідно до вимог Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Розроблення проекту розпорядження викликане необхідністю вирішення проблем, що виникають під час присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території району за межами населених пунктів у зв’язку    з відсутністю нормативно-правового акту, який регулює дане питання.

З повним текстом проекту даного регуляторного акту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на головній сторінці та в розділі «Регуляторна діяльність» офіційного веб-сайту Кролевецької районної державної адміністрації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовому вигляді                         до Кролевецької районної державної адміністрації за адресою: пл. Миру, 1,           м. Кролевець, Сумська область, 41300, контактний телефон 5-24-45; або електронною поштою за адресою: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та до Державної регуляторної служби України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 (електронна адреса в мережі Інтернет- e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

 

Інформація розміщена 30.11.2015 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації 

„Порядок проведення відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск препаратів інсуліну в Кролевецькому районі” 

Розробник – управління економічного розвитку і торгівлі Кролевецької районної державної адміністрації Сумської області, Кролевецька центральна районна лікарня 

Кролевецька районна державна адміністрація відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Порядок проведення відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск препаратів інсуліну в Кролевецькому районі» та аналізу регуляторного впливу до нього на офіційному сайті Кролевецької районної державної адміністрації в мережі Інтернет – http://www.krl.sm.gov.ua, розділ «Регуляторна діяльність», підрозділ «Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу», а також в Кролевецькій районній газеті «Кролевецький вісник». 

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Порядку проведення відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск препаратів інсуліну в Кролевецькому районі, яким регламентується процедура визначення на конкурсних засадах уповноважених аптечних закладів на території Кролевецького району для відпуску хворим на цукровий діабет препаратів інсуліну, на підставі ліцензії на здійснення роздрібної торгівлі лікарських засобів. 

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати  управлінню економічного  розвитку і торгівлі Кролевецької районної державної адміністрації в письмовій формі: поштою за адресою : м. Кролевець, площа Миру,1; факсом (05453) 5-15-75; електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державної регуляторної служби  України: м. Київ, вул. Арсенальна,9/11 або на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Інформація розміщена 11.07.2014 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації

«Про  затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації»

Кролевецька районна державна адміністрація відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про  затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації» та аналізу регуляторного впливу до нього на офіційному сайті Кролевецької районної державної адміністрації в мережі Інтернет –
http://krl.sm.gov.ua , розділ «Регуляторна діяльність», підрозділ «Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу».

Проект розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про  затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації» розроблений з метою удосконалення та спрощення порядку надання адміністративних послуг.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за поштовою адресою: управління економічного розвитку і торгівлі Кролевецької районної державної адміністрації,  41300, Україна, Сумська  область, м. Кролевець, вул. Комсомольська, 25, тел. (05453) 9-15-09, 5-17-52 - E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Інформація розміщена 11.07.2014 року 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації

«Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації, Регламенту Центру надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації»

Кролевецька районна державна адміністрація відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації, Регламенту Центру надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації»та аналізу регуляторного впливу до нього на офіційному сайті Кролевецької районної державної адміністрації в мережі Інтернет – http://krl.sm.gov.ua, розділ «Регуляторна діяльність», підрозділ «Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу».

Проект розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації, Регламенту Центру надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації» розроблений з метою удосконалення та спрощення порядку надання адміністративних послуг.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за поштовою адресою: управління економічного розвитку і торгівлі Кролевецької районної державної адміністрації,  41300, Україна, Сумська  область, м. Кролевець, вул. Комсомольська, 25, тел. (05453) 9-15-09, 5-17-52 - E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Інформація розміщена 13.11.2013 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження голови районної державної адміністрації

«Про порядок організації та проведення громадських робіт у 2014 році»

Кролевецька районна державна адміністрація відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про  порядок організації та проведення громадських робіт у 2014 році» та аналізу регуляторного впливу до нього на офіційному сайті Кролевецької районної державної адміністрації в мережі Інтернет – http://krl.sm.gov.ua, розділ «Регуляторна діяльність», підрозділ «Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу».

Проект розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про порядок організації та проведення громадських робіт у 2014 році» розроблений для  задоволення суспільних потреб, додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних, забезпечення їх соціального захисту.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту регуляторного акта приймаються протягом 30 днів  з дня його оприлюднення в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

- Кролевецький районний центр зайнятості,  41300, Україна, Сумська  область, м. Кролевець, пр. Миру, 7, тел.(05453) 9-50-38, 9-73-34  

- Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Інформація розміщена 01.07.2013 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації

«Про затвердження Умов конкурсу по визначенню перевізників на приміських автобусних маршрутах загального»

Кролевецька районна державна адміністрація відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу по визначенню перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району» та аналізу регуляторного впливу до нього на офіційному сайті Кролевецької районної державної адміністрації в мережі Інтернет – http://krl.sm.gov.ua, розділ «Регуляторна діяльність», підрозділ «Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу».

Проект розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу по визначенню перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району» розроблений для організації перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту регуляторного акта приймаються протягом 30 днів з дня його оприлюднення в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

- управління економічного розвитку і торгівлі Кролевецької районної державної адміністрації, 41300, Україна, Сумська  область, м. Кролевець, вул. Комсомольська, 25, тел. (05453) 9-15-09, 5-17-52 

- E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Інформація розміщена 01.07.2013 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації

«Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Кролевецького району»

Кролевецька районна державна адміністрація відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проекту розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загальногокористування, що не виходять за межі території Кролевецького району» та аналізу регуляторного впливу до нього на офіційному сайті Кролевецької районної державної адміністрації в мережі Інтернет – http://krl.sm.gov.ua, розділ «Регуляторна діяльність», підрозділ «Проекти регуляторних актів та аналіз їх регуляторного впливу».

Проект розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Кролевецького району» розроблений з метою забезпечення прозорості проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Кролевецького району, забезпечення необхідного рівня та якості пасажирських перевезень відповідно до чинного законодавства України.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту регуляторного акта приймаються протягом 30 днів з дня його оприлюднення в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

- управління економічного розвитку і торгівлі Кролевецької районної державної адміністрації,  41300, Україна, Сумська  область, м. Кролевець, вул. Комсомольська, 25, тел. (05453) 9-15-09, 5-17-52 

- E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.