Районна газета

Центр надання адміністративних послуг

Інформація оновлена 28.03.2017 року

Загальні відомості про Центр надання адміністративних послуг

Положення про Центр надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації   

Регламент Центру надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації (зміни внесені розпорядженням голови Кролевецької районної державної адміністрації від 12.11.2014 № 503-ОД)

Перелік адміністративних послуг

Інформація для отримувачів адміністративних послуг

Документи дозвільного характеру, що видаються місцевими дозвільними органами

          5 жовтня 2015 року Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з цигань електронного урядування презентували нові електронні послуги у земельній сфері. На виконання Закону України від 14.07.2015 № 597-VH1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції» (вступив в дію з 06.10.2015) відкрито інформацію про власників та користувачів земельних ділянок по всій території України. Електронна послуга доступна через Публічну кадастрову карту map.land.gov.ua. Обов’язковою умовою отримання доступу до інформації є  електронна ідентифікація заявника (фізичної або юридичної особи) – з використанням електронного цифрового підпису або альтернативної схеми ідентифікації BankID (ідентифікація через банківську картку). Інформаційна система автоматично опрацьовує запит та надає відомості про права власності на землю та дату їх набуття.

 

Підключення користувачів до програмного забезпечення АРМ "Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" 

 

 

 

ЗАБЕЗПЕЧЕНО СПРОЩЕНИЙ ДОСТУП ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Наприкінці вересня 2013 року Головою Державної реєстраційної служби України Дмитром Вороною та Генеральним директором УДППЗ "Укрпошта" Костянтином Кривенко підписаний Регламент взаємодії Державної реєстраційної служби України та Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" щодо забезпечення спрощеного доступу до адміністративних послуг.

У зв’язку з цим, виникла можливість отримання фізичними та юридичними особами спрощеного доступу до адміністративних послуг у сферах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, речових прав на нерухоме майно, а також проставлення апостиля на офіційних документах про державну реєстрацію актів цивільного стану через відділення поштового зв’язку УДППЗ "Укрпошта".

У СЕЛІ МУТИН КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ВІДКРИТО ПУНКТ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

03 червня 2013 року на базі відділення поштового зв’язку села Мутин  відбулася урочиста презентація проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»

УДОСКОНАЛЮЮЧИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

19 червня 2014 року під головуванням голови Кролевецької районної державної адміністрації Олега Кучерявого відбулася нарада з керівниками державних установ Кролевецького району, які є надавачами адміністративних послуг.

Кожен учасник наради поінформував про ті адміністративні послуги, які заплановано надавати через центр надання адміністративних послуг Кролевецької районної державної адміністрації, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».