Районна газета

МІНРЕГІОН ЗАКЛИКАВ ДОТРИМУВАТИСЯ ЛІМІТІВ СПОЖИВАННЯ ГАЗУ

Про це йшлося у ході всеукраїнської селекторної наради щодо забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2014-2015 років та скорочення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами

«Прошу керівництво областей відповідально ставитися до питання дотримання лімітів споживання газу. Тим більше, що виділені кожній області ліміти визначалися з урахуванням скорочення споживання природного газу на 30% теплогенеруючими підприємствами, і кожна область брала на себе відповідальність забезпечити виконання плану», – звернувся до представників областей перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир КІСТІОН. Він наголосив, що скорочення споживання газу та проходження опалювального періоду в рамках затверджених Урядом обсягів природного газу для кожної області є запорукою сталого забезпечення споживачів теплом.

Перший заступник Міністра регіонального розвитку акцентував увагу на необхідності ще раз переглянути обласні плани зі зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами та, в разі необхідності, внести корективи і забезпечити дотримання лімітів споживання газу протягом опалювального періоду.

Крім того, Володимир Кістіон поінформував про можливе направлення до Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України клопотань про притягнення до дисциплінарної відповідальності голів та профільних заступників голів обласних державних адміністрацій за недотримання лімітів споживання газу.

 

За матеріалами сайту Міністерства регіонально розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: http://www.minregion.gov.ua/news/minregion-zaklikav-oblasti-dotrimuvatisya-limitiv-spozhivannya-gazu-613280/