Районна газета

КАПЛИЧКУ В КРОЛЕВЕЦЬКІЙ ЦРЛ ОСВЯТИВ ВЛАДИКА РОМАН

   У Кролевецькій ЦРЛ за ініціативи головного лікаря Олени Пінчук з’явилась капличка. Відтепер пацієнти не тільки отримуватимуть медикаментозне лікування, але й зцілюватимуться за допомогою молитви, духовно збагачуватимуться.
   «Ідею щодо відкриття при лікувальному закладі каплички виношувала вже давно. Адже, як відомо, духовне життя людини  в значній мірі позначається на стані її здоров’я.  І саме віра та духовність позитивно впливають на стан хворого, полегшують його страждання, сприяють одужанню і зціленню», - говорить Олена Пінчук.
   Спільними зусиллями цю ідею вдалося втілити в життя. Підтримку надала районна влада та її депутатський  корпус, благочинний Кролевецького району, митрофорний протоієрей, настоятель Спасо – Преображенського храму отець Михайло.
   Напередодні визначної події в житті  України православної – 1025 річчя Хрещення Київської Русі, 3 червня 2013 р. у центральній районній лікарні відбулася непересічна  подія -  урочисте відкриття каплички, розташованої в холі біля центрального входу до ЦРЛ. Освячення та літургію провів  архієпископ Конотопський та Глухівський Роман і благочиння Кролевеччини. В богослужінні  взяли участь керівники району, колектив медичної установи,  віряни.
   Капличка працюватиме щоденно і кожен, хто звертається за медичною допомогою до лікарні, може прийти  помолитись, поставити свічку за здравіє, попрохати Всевишнього допомоги, а відтак  духовно зміцнитись…

>