Районна газета

Повідомлення про корупцію

Кролевецька районна державна адміністрація  співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Уповноважена  особа  з питань  запобігання  та виявлення  корупції в апараті  Кролевецької районної державної адміністрації – Носовець Оксана  Анатоліївна, завідувач  юридичного  сектору  апарату  Кролевецької районної державної адміністрації.

Контактний  телефон (05453) 5 15 75 (дзвінки приймаються  пн.-чт.  з 8.00 до 17.15 години (з 17.15 год. на автовідповідач), п’ятниця з 8.00 до 16.00 години (з 16.00 год. на  автовідповідач, у вихідні та святкові дні на автовідповідач)

Електронна скринька:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зразок «Повідомлення про корупцію»

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також щодо прирівняних до них осіб згідно із Законом «Про запобігання корупції» (далі – «уповноважена особа»). Всі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питання  запобігання та виявлення корупції апарату  Кролевецької районної державної адміністрації згідно з вимогами законодавства.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Повідомити про корупційне правопорушення можна на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції

Повідомити про підозру або факт вчинення корупційного правопорушення вищою посадовою особою можна на офіційному веб-сайті Національного антикорупційного бюро України

Співпраця з викривачами корупції

У Державній програмі щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 265, з метою створення ефективного механізму захисту викривачів, передбачено розроблення методичних рекомендацій для застосування іншими державними органами щодо організації роботи з викривачами, у тому числі в частині обробки повідомлень про корупцію.

Проект Методичних рекомендацій щодо організації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами