Районна газета

НАВЧАЮТЬСЯ БЕЗРОБІТНІ

21 травня 2013 року на базі Кролевецького районного центру зайнятості був проведений семінар для безробітних «Від бізнес-ідеї до власної справи», в якому взяли участь начальник відділу адміністративних послуг та торгівлі управління економічного розвитку і торгівлі Кролевецької РДА Олена Деркач, заступник директора Кролевецького РЦЗ – Людмила Шумило, головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг  Наталія Хиль.

В ході семінару розглядалися питання стану ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в районі, можливості відкриття власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості; безробітні були ознайомлені із законодавчими аспектами підприємництва та організаційно-правовими формами підприємницької діяльності; надавалася допомога у виборі бізнес-ідеї, створенні бізнес-плану, обговорювалися основні вимоги до його складання.

Олена Деркач надала відомості про стан ринку праці, презентувала відеокнигу про кращих підприємців району «Знай наших». Людмила Миколаївна ознайомила із законодавчими аспектами підприємництва, оголосила перелік спеціалістів, затверджений Кролевецьким РЦЗ, які будуть на базі центру зайнятості надавати консультації особам, що звернулися до територіального органу з питань організації власного бізнесу, а діючим підприємцям – з питань його ефективного провадження. Наталія Віталіївна ознайомила з метою, змістом та структурою бізнес-плану, основними вимогами до його складання, надала інформацію щодо одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.