Районна газета

НАГОРОДИЛИ БРОНЗОВИХ ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ УКРАЇНИ

   У перерві футбольного матчу між Кролевецьким «Локомотивом» та Сумською «Барсою» відбулося урочисте нагородження бронзовим Кубком та медалями команди ДЮСШ м. Кролевець, яка сформована з вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» (тренер Шельпяков А.Г.).
   «Ви наша гордість і наша надія. Футбол на Кролевеччині посідає чільне місце серед інших видів спорту. З кожним роком майстерність наших футболістів зростає. Це підтверджують високі досягнення наших футбольних команд в 2013 році. Тож, бажаємо вам й далі йти до перемог, прагнути цього», - поздоровив юнаків заступник начальника управління освіти, молоді та спорту РДА Микола Безверхий.
   Вручити нагороди й поздоровити бронзових призерів чемпіонату області з футболу прибув голова дитячо-юнацької спортивної ліги Сумщини Андрій Шуринков, який теж відмітив високий рівень підготовки юних футболістів, в чому, за його словами, є й значний вклад їхнього тренера Андрія Шельпякова.
   Нагадаємо, що наприкінці червня, у молодшій групі (1999 р.н.) команда ДЮСШ м. Кролевець виборола бронзові медалі, поступившись лише своїм одноліткам із футбольного центру «Барса» (м. Суми) та ДЮСШ міста Конотоп.