Районна газета

З ВІДКРИТИМ СЕРЦЕМ ДО ЛЮДЕЙ

Цього року 9 листопада відзначають своє професійне свято майстри культури та мистецтва разом із Днем української писемності та мови. Згідно з Указом Президента України N 717/2013 від 30.12.2013 у 2013 році це свято було перенесене з 23 березня і отримало назву "Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва".

Напередодні свята в обрядовому залі районного Будинку культури зустрілися люди, які більшу частину свого життя віддали сцені, культурній та просвітницькій роботі, невтомно поповнюючи джерела духовності, правди і краси. Поряд з тими, хто багато років працює в галузі, сиділи й молоді культуряни, які гідно перейняли цю благородну справу – дарувати тепло своїх сердець глядачам та вихованцям.

Із привітаннями та побажаннями миру, добра, щастя та здоров’я завітали на свято до працівників культури представники районної влади: голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий та керуючий справами виконавчого апарату Кролевецької районної ради Юрій Цикал. Вони подякували присутнім за внесок в збереження та розвиток народних традицій та вручили грамоти кращим працівникам культури. «Ви даруєте нам надію, вселяєте в серце віру, привчаєте любити красу і цінувати Батьківщину. Ваша місія – одна з найпрекрасніших», - зазначив Олег Кучерявий.

Тепло звернулися до підлеглих працівників клубних закладів та бібліотек начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Сіра та директор районного Будинку культури Володимир Герман. «Культура Кролевеччини багатогранна та глибока і завдяки вам вона є доступною кожному. Жодне свято не обходиться без вас. Коли всі відпочивають - ви працюєте і даруєте частинку своєї душі та майстерності людям. Бережіть себе, своїх рідних та близьких. Хай береже вас Господь», - привітала колег зі святом Наталія Сіра.

За вагомий внесок в розвиток культури вона вручила грамоту від начальника управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації Олени Мельник народному вокальному ансамблю «Мальви». Достойна плеяда працівників культури та мистецтва була відзначена грамотами та подяками відділу культури та районного Будинку культури.

Низький уклін та щиру подяку від усіх освітян району висловила Наталія Сіра Почесному громадянину Кролевеччини, заслуженому вчителю України, місцевому краєзнавцю Федору Степановичу Яковенку за його подвижницьку пошукову роботу з увічнення пам'яті тих, хто захищав Батьківщину в роки Великої Вітчизняної війни. Його праця дозволила глибше вивчити не тільки героїчний подвиг земляків, а й доторкнутися до духовних скарбів рідного краю.

«Сьогодні ваше свято, але доля обрала вас не на день, а на все свідоме життя - бути провідниками культури. Ви складаєте славу всієї країни. Слава всім вам! Слава нашій Україні!», - звернувся до присутніх Федір Яковенко.

Не стримала сліз радості, вітаючи свою професійну родину, колишній начальник відділу культури, заслужений працівник культури Валентина Зєнченко. «Коли ми всі разом – ми сильні і все зможемо. Все проходить, а музика вічна. Бувають різні проблеми та життєві негаразди, але я завжди йду з відкритим серцем до кожного з вас», - звучало у вітальних словах виступаючої.

Душевну та щиру атмосферу підтримали виконавці та окремі творчі колективи, які подарували присутнім чудову концертну програму.