Районна газета

У ЛИСТАХ ДО УКРАЇНЦІВ КРОЛЕВЕЦЬКІ РУШНИКИ

З нагоди 20-річчя фестивалю «Кролевецькі рушники» 19 вересня 2014 року відбулося  урочисте спецпогашення святкової марки та художнього маркованого конверта спеціальним поштовим штемпелем «20 років Міжнародному літературно-мистецькому фестивалю «Кролевецькі рушники».

До визначної дати «Укрпоштою» було замовлено та виготовлено 400 тисяч конвертів з зображенням славнозвісних виробів кролевецьких майстрів та введено в дію поштові марки «20 років фестивалю «Кролевецькі рушники». Також, лише цього дня, можна було проставити штемпель спепогашення, який був виготовлений до дати проведення ювілейного фестивалю.

Захід відвідали керівники району, державні службовці, учні навчально-виховних закладів та широка громадськість.

«На жаль події на сході України не дали нам належним чином відзначити 20-річчя Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники», але я впевнений, що фестивалю бути і надалі. Бажаю всім добра, миру та злагоди», - виступив з вітальним словом голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий та подякував працівникам УДППЗ «Укрпошта» за втілення ідеї з марками та конвертом в життя.

Як зазначила у своєму виступі начальник Кролевецького відділення «Укрпошти» Любов Березняк, цей конверт розлетиться по всій Україні. За ним «полюватимуть» філателісти з усіх куточків нашої держави, а деякі з колекціонерів заздалегідь звернулися до відділення, щоб отримати святково-рушниковий конверт з маркою, завірені спеціальним штемпелем. І «конверти з рушниками» відправились до адресатів Шостки, Сум, Тернополя та інших міст України.

Школярі Кролевецької спеціалізованої школи № 1 теж долучилися до святкових привітань і запустили у небо на повітряних кульках символічний конверт, щоб слава про Міжнародний літературно-мистецький фестиваль «Кролевецькі рушники»  передавалася від покоління до покоління і завжди в небесах над Україною майоріли наші обереги дому, обереги долі.