Районна газета

ПРОДОВЖУЮЧИ ПАМ'ЯТЬ ПОКОЛІНЬ

Голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий, в день відзначення 70-річчя визволення України від фашистських загарбників, зустрівся із студентською молоддю Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка.

«Сьогодні ми маємо фізичну можливість (інтернет, бібліотеки, тощо) для того, щоб вивчати та аналізувати історію. Також ми маємо свободу на вираження своїх поглядів, свого ставлення до історичних фактів та, в тому числі, подій Другої світової війни», - звучало у словах до студентів від керівника району.

У день, визначений Президентом України, коли українці віддають шану воїнам, які визволяли українські землі від окупантів, бібліотекарі читального залу районної бібліотеки провели урок мужності «Тих днів не стерти з пам’яті людської».

Під час заходу присутніх ознайомили з історичними подіями в роки війни та вшанували воїнів-визволителів, виховуючи у сучасної молоді почуття патріотизму й любові до рідного краю. Присутні переглянули відеохроніку бойових дій, уривки з документального фільму «Визволення України», ознайомилися з матеріалами експозиції книжково-ілюстративної виставки «Ішли у бій – ввійшли в безсмертя». Був організований бібліографічний огляд літератури «Подвиг синів України вічно живе у серцях».

«Сьогодні і завжди ми маємо пам’ятати про всіх, хто боровся проти поневолювачів – це спільна перемога  і вона нам дісталася лише спільними зусиллями всієї антигітлерівської коаліції та союзників. Порівнюючи минуле та сьогодення маємо зрозуміти, що всім нам потрібно єднатися, адже разом ми непереборна сила», - підкреслив Олег Кучерявий.

Після заходу всі учасники уроку мужності: студенти, представники районної та міської влади, ветеранської організації району, бібліотекарі та небайдужі громадяни поклали квіти до пам’ятника невідомому солдату.