Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ СТАРТУВАВ РАЙОННИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2014»

   23 жовтня, у приміщенні СШ № 3 освітяни району зібралися на щорічний конкурс вчительських талантів «Учитель року – 2014». Свої здобутки та вміння кращі представники великої освітянської родини Кролевеччини демонструватимуть у таких номінаціях: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання» та «Директор школи».
   Заступник голови Кролевецької районної державної адміністрації Валерій Хиля нагадав присутнім на конкурсі про вітальні слова Президента України Віктора Януковича 4 жовтня 2013 року з нагоди нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»:  «Ми все життя вдячні вчителям за те, що вони нам почали розкривати цей світ таким, який він є, – світ знань. І вони, у кожному з нас, своєю працею, заклали фундамент наших майбутніх перемог в житті, А у кожного з вас перемоги були, є і ще будуть».
   Від керівництва району Валерій Іванович привітав всю педагогічну Кролевеччину зі святом творчості, професійного натхнення, вмінь, досягнень, побажав змістовного та цікавого заходу, щоб всі учасники проявили свої багатогранні таланти і вони засяяли не тільки на Сумщині, а й були визнані на Всеукраїнському рівні.