Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Розглянувши результати проведеної ревізії Державною фінансовою інспекцією в Сумській області дотримання фінансової дисципліни в Кролевецькому районі за період з 01.01.2010 по 31.12.2012 року Олег Шприндель відмітив наявність суттєвих недоліків в роботі місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо мобілізації доходів до бюджету, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів і майна. Заслухавши доповідь та інформації начальника фінансового управління РДА Сергія Кононенка, головного бухгалтера Кролевецької міської ради Алли Борщ, начальника управління освіти, молоді та спорту РДА Віктора Дісковського та Мутинського сільського голови Марії Халецької члени колегії детально проаналізували і обговорили причини та наслідки виявлених фінансових порушень. За результатами - прийнято відповідне розпорядження голови райдержадміністрації, яким затверджені заходи по максимальному усуненню порушень, виявлених в результаті ревізії.

Також на колегії було розглянуто питання Про стан виконання Указу Президента України від 16 грудня 2011 року №1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» в частині захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За інформацією начальника служби у справах дітей РДА Ірини Пугач в районі з 2012 року функціонує Програма з реалізації Конвенції ООН про права дитини, якою передбачено створення житлового фонду соціального залучення в установленому законодавством порядку до вирішення житлових проблем громадських та благодійних організацій, фондів, меценатів, ужиття заходів щодо збереження житла за дітьми під час їх перебування в закладах для дітей-сиріт, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу. Задля систематизації даних про житло та майно дітей, у службі створена  електронна база даних, у якій зведені загальні дані про житло дітей та підтверджуючі документи. Станом на квітень місяць 2013 року до електронної бази внесена інформація про житло та майно 71 дитини. Із яких 8 дітей мають житло на праві власності, 56 – на праві користування, 7 дітей – житла не мають, але всі вони взяті на облік на соціальне житло.

Обговорюючи дане питання голова райдержадміністрації Олег Шприндель зазначив, що забезпечення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування житлом це завдання номер один. Ситуація в районі по забезпеченню житлом дітей даної категорії потребує удосконалення для вироблення позитивних напрямів і результатів. З метою залучення додаткових, інвестиційних коштів доручив відповідальним особам райдержадміністрації разом з органами місцевого самоврядування провести роботу по розробці відповідних проектів програм для подання на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.