Районна газета

«ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ЩОДО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2015 РОКУ «НОВА СУМЩИНА – 2015» В КРОЛЕВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ»ТА «КУРС НА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ НЕЗМІННИЙ!»

   Ці питання  розглядались на засіданні громадської ради при Кролевецькій районній державній адміністрації 28 листопада за участі керівництва району та широкої громадськості, яке провела голова громадської ради Ганна Лукаш.
   З першого питання із відеопрезентацією виступила начальник управління економічного розвитку районної державної адміністрації Олена Чередник, яка  доповіла про реалізацію виконання заходів Програми по Кролевецькому району  за підсумками 9 місяців поточного року, головними пріоритетами якої було виконання проектів з енергозбереження у бюджетних закладах, створення бізнесового середовища для залучення інвестицій в Кролевеччину.
   В обговоренні взяли участь заступник голови районної ради Сергій Побивайло,заступник голови районної державної адміністрації Валерій Хиля, члени громадської ради Іван Балабон, Михайло Ніженець, член президії районної ветеранської організації, депутат міської ради Віктор Марченко та інші.
   Було рекомендовано Кролевецькій міській раді вжити заходів до покращення якості освітлення вулиць міста; районній державній адміністрації  активізувати  роботу по створенню  умов  для залучення інвестицій  до Кролевецького району; вжити  заходів до забезпечення фінансування Програми соціальної підтримки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших ядерних аварій на 2012 – 2015 роки в частині лікування інвалідів І групи та інші.
   З другого питання перед присутніми виступив заступник голови Кролевецької районної державної адміністрації Валерій Хиля. Він зосередив увагу на виступі Президента України  щодо вступу до Євросоюзу. Про те, що  йдемо європейським шляхом підтверджують і реформи, котрі відбуваються  в державі. Посадовець  підкреслив: «Більшість підприємств Кролевецького району (ТОВ «Укрсанліт», «Армапром» та інші), - орієнтовані саме на ринок країн СНД. Сьогодні затримки з виплатами зарплат, розрахунками за вироблену продукцію спричинені саме позицією РФ стосовно співробітництва з Україною. Ми добре розуміємо, що Стандарти цієї продукції не дозволяють її реалізовувати у ЄС. Разом з тим, Європейський Союз не запропонував механізму компенсації наших втрат. Проте ми віримо Президенту, Уряду, що йдемо вірним шляхом».
   Всі учасники  зібрання  були  одностайні  в тому, що альтернативи побудові  суспільства європейських  стандартів в Україні немає.
   На громадській раді був затверджений орієнтовний план роботи Кролевецької районної державної адміністрації  на 2014 рік.