Районна газета

ПОДЯКОЮ ЦВК НАГОРОДЖЕНИЙ НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ РДА АНДРІЙ КОРНІЄНКО

   Сумщина – в п’ятірці кращих областей за показниками роботи органів Державного реєстру виборців, визначеними Службою розпорядника Державного реєстру виборців ЦВК .
   За рейтинговими показниками роботи органів Державного реєстру виборців, визначеними Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії, за травень 2013 року Сумська область посіла перше місце серед регіонів України. Цей високий результат знайшов своє відображення при нагородженні відповідальних працівників відділів ведення Державного реєстру виборців.
   У роботі сесії обласної ради, що відбулася 7 червня  в місті Суми, узяв участь і виступив перед присутніми член ЦВК Олександр Осадчук, який щиро подякував керівникам органів державної влади та місцевого самоврядування, депутатам, усім громадянам за успішне проведення виборчої кампанії до Верховної Ради України у 2012 році. За сумлінне виконання обов’язків він вручив Почесні грамоти та Подяки Центральної виборчої комісії членам виборчих комісій та працівникам відділів ведення реєстрації виборців на місцях.
   Подякою був удостоєний і начальник відділу ведення державного реєстру виборців Кролевецької райдержадміністрації  Андрій Корнієнко.
   «Маємо динамічне підвищення рівня достовірності відомостей Державного реєстру виборців на Кролевеччині, про що свідчить кількість змін у списках виборців під час виборчих кампаній. У Кролевецькому районі практикується виїзне уточнення та одночасний прийом виборців.  З початку 2013 року працівниками відділу ведення Реєстру проводилися заходи щодо уточнення відомостей адресного регістру. Перевірено понад десять населених пунктів району», -  зазначив Андрій Корнієнко.