Районна газета

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України

З метою забезпечення реалізації вашого виборчого права, підготовки актуальних та достовірних списків виборців запрошуємо вас перевірити свої персональні дані, внесені до бази даних Державного реєстру виборців.

Особливо це стосується виборців, які після останніх виборів:

- досягли 18-річного віку;

- набули громадянства України;

- змінили прізвище, ім’я, по батькові чи місце проживання;

- звільнилися зі строкової служби або установи виконання покарань;

- не зверталися до відділу ведення Державного реєстру виборців у зв’язку з відсутністю або помилковими даними, виявленими в списках виборців на останніх виборах.

Для перевірки своїх персональних даних необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі необхідності внесення змін – ще й документ, який підтверджує ці зміни.

Виборці, які на день виборів 31 березня 2019 року будуть перебувати не за місцем своєї постійної виборчої адреси (у зв’язку з роботою або з інших причин), можуть звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, пред’явивши паспорт громадянина України, та подати мотивовану заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, а лише пред’явити паспорт громадянина України.

Заяви про включення виборців до Державного реєстру виборців та внесення змін до персональних даних; про тимчасову зміну місця голосування для складання уточненого списку виборців на вибори Президента України 31 травня 2019 року приймаються до 25 березня 2019 року включно.

У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться.

Крім того, перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців, можна не виходячи з дому чи офісу, скориставшись Інтернет-ресурсом. Для цього необхідно на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділі «Державний реєстр виборців» за веб-адресою www.drv.gov.ua відкрити закладку «Особистий кабінет виборця» і натиснути «реєстрація», після чого у відповідні поля внести інформацію про себе (через деякий час Ви отримаєте відповідь на вказану Вами електронну адресу). У разі виявлення розбіжностей з персональними даними, просимо звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Перевіривши свої дані в Державному реєстрі виборців, ви не втратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить скористатися вам виборчим правом. Не відкладайте це питання на останній день.