Районна газета

НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ПРИВІТАЛИ ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

   Сьогодні, 18 червня служба дільничних інспекторів міліції відзначає своє професійне свято. Інститут дільничних інспекторів міліції започатковано в Україні 90 років тому — 1917 року, коли Центральною радою було утворено українську міліцію (14 березня). 8 травня 2004 року Міністром внутрішніх справ України, вперше за всю історію служби, було підписано наказ, яким 18 червня визначено Днем дільничного інспектора міліції.
   Сьогодні Сумську область обслуговує майже 390 дільничних інспекторів. У Кролевецькому районі працює 11 дільничних інспектори та 2 помічники. Значну допомогу їм  у забезпеченні громадського порядку на території району надають 28 помічників дільничних інспекторів та громадські формування.
   Робота дільничного інспектора міліції – це щоденний копіткий труд без вихідних та відпочинку. Ненормований робочий день, тиждень і так, протягом всієї служби. Дільничний інспектор міліції, на своїй території, є психологом, наставником, вчителем і просто другом. Саме до дільничного інспектора йдуть люди зі своїми проблемами та скаргами, питаннями, навіть хворобами. Недарма ця професія популяризується серед населення в літературі і художніх фільмах та серіалах. Там дільничний постає перед нами мудрим, мужнім, готовим до самопожертви, свідомим громадянином і неабияким патріотом. Йому довіряють, з ним діляться радостями і бідами. Такі люди працюють і на Кролевеччині – це Михайло Фесенко, Олександр Яскевич, Сергій Зубар, Андрій Сірий, Володимир Ткаченко, Сергій Цимбал та інші. Спрямовує їхню роботу начальних сектору дільничних інспекторів міліції Андрій Демченко. Людяність, доброта і щиросердність відрізняють цих людей, серед яких і тендітна красуня Наталія Томорка, яка є старшим інспектором групи по роботі з населенням та громадськими формуваннями Кролевецького РВ УМВС.
   Всі свої зусилля дільничні спрямовують на профілактику вчинення правопорушень, підняття на якісно новий рівень престижу служби серед населення району. В межах службових повноважень вони захищають права і свободи громадян, охороняють громадський порядок та громадську безпеку з широким залученням до цієї роботи населення та громадських формувань з охорони порядку. Дільничних інспекторів важко застати на робочому місці – вони серед людей, серед тих, кому найбільше потрібні. Вони свято несуть свою місію, за що і мають повагу серед громадян.
   Поздоровити зі святом дільничних інспекторів до райвідділу міліції цього дня завітали керівник апарату Кролевецької районної державної адміністрації Олег Халецький, заступник голови Кролевецької районної ради Сергій Побивайло та заступник Кролевецького міського голови Василь Мачульский. Вони вручили Почесні Грамоти і подарунки кращим працівникам сектору дільничних інспекторів Кролевецького РВ УМВС. Зокрема, від голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря Грамотою нагороджений Михайло Фесенко, заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції Кролевецького РВ УМС України в Сумській області. Від Кролевецької райдержадміністрації Почесними Грамотами нагороджені громадські помічники дільничних інспекторів міліції – Михайло Сущенко та Анатолій Чурсинов і дільничний інспектор міліції - Сергій Зубар.
   «Велика вдячність вам - дільничним інспекторам міліції за вашу щоденну роботу на благо мешканців Кролевецького району. Ви - рушійна сила міліції. Ваші здобутки важко оцінити, вашу працю часто не помічають, але ми знаємо, що вона надважлива. Особлива подяка ветеранам служби, здобутками яких ми пишаємося. Нехай ваша самовіддана й мужня праця й надалі слугує розвитку Кролевеччини», - зазначив керівник апарату РДА Олег Халецький.
   Тепло і щиро звернувся до підлеглих начальник Кролевецького РВ УМВС України в Сумській області Валерій Яременко, який теж розпочав свою службу дільничним інспектором міліції, тож добре знає цю відповідальну роботу. З нагоди свята від Ради Міжнародної громадської організації «Спілки генералів органів внутрішніх справ України» він вручив пам’ятні медалі «90 років на сторожі закону» капітану міліції - Андрію Демченку та старшим лейтенантам міліції – Михайлу Фесенку і Олександру Яскевичу.
   З батьківською мудрістю звернувся до присутніх в актовій залі голова ветеранської організації працівників міліції Василь Терещенко. Він зазначив, що професія дільничного інспектора – це поклик, це стан душі.Ця професія не залишає навіть на пенсії. Люди знають і довіряють своїм дільничним інспекторам, завжди покладають на них свої надії, до них звертаються за допомогою. Василь Васильович побажав колегам, виконуючи свій основний обов’язок, завжди йти на зустріч громадянам.